Listopad 2011


Recepty proti akné

15. listopadu 2011 v 15:22 | kikušák |  Pro tvé tělo
Bylinky proti akné:
Petržel - použijte nálev čerstvé petrželi k omývání pleti.
Odvar z máty představuje výborný antiseptický prostředek na akné. Lze jej použít k omývání pleti.

Česnek - má antibakteriální účinky, vysušuje a desinfikuje pleť. Očistěte a vymačkejte několik stroužků česneku. Aplikujte lokálně na pleť (na akné, na nos nebo na příliš se mastící části pleti), přičemž se vyhněte oblasti očí nebo rozsáhlejším plochám pleti! Nechejte působit maximálně 5 minut (dle svých pocitů). Pak to opláchněte teplou vodou a tuto kůru ukončete umytím pomocí pH balanceru.


Rozřeďte citronovou šťávu s vodou. Tato kombinace má výborné účinky proti bakteriím, léčí záněty a zlepšuje krevní oběh.


Víno - Na vyrážky a nečistoty je výborné použít víno pomocí vatového tamponu. Bílé víno je vhodné pro čistou a světlou pleť, červené víno pro tmavší typy.
Kikušák


Domácí triky pro bílé zuby

15. listopadu 2011 v 15:08 | kikušák |  Pro tvé tělo
Určitě každý touží po krásných bílích zubech i já jsem ten fanda do všeho kde čtu jak na bílé zuby a ihned zkouším takže doufám že ty věci,které jsem vám dám tak vám také poůžou.
-K odstranění skvrn, které se na zubní sklovině tvoří, použijte 2× měsíčně sodu bikarbonu.
-Můžete přidat kapku hřebíčkového oleje do zubní pasty a zuby vyčistit s takto obohacenou pastou alespoň jednou týdně.
-Přestaňte kouřit. Kouření je nejrychlejší cestou, jak změnit barvu vašich zubů z bílých na žluté.
-Smíchejte čajovou lžičku citronové šťávy a kuchyňské soli a udělejte z ní jemnou pastu. Aplikujte na ta nejžlutější místa na zubech a jemně je s ní vyčistěte.
-Doporučuji pužívat ve stravě zázvor nebo čerstvou citronovou šťávu, oboje totiž zlepšuje trávení i dech.
-Použijte vnitřní bílou část pomerančové kůry a "vygumujte" zuby do běla.
-Vysušené listy bobkového listu kombinované s vysušenou kůrou z pomeranče představují výborný bělící prostředek.
Kikušák

Chci to zkusit a vytrvat

15. listopadu 2011 v 15:03 | kikušák |  Vzkazy ode mě pro vás
Ahojky zdravím vás chtěla bych vám oznámit že chci začít hubnout a to opravdu do teď jsem se o to snažila ale nijak moc mi to nevycházelo,vždycky když se naskytla příležitost vzala jsem si sušenku nebo něco dalšího takže ode dneška už musím opravdu začít a doufám že mi to půjde lépe než do teďka ,že když jsem se i o to podělila s vámi tak to půjde ještě dneska jsem dám nějaké články.Mrkajícíkikušák

Seznámení s mím novým blogem

14. listopadu 2011 v 14:17 | kikušák |  Vzkazy ode mě pro vás
Vítam vás na mém novém blogu který bude sloužit jako můj menší deníček,ale nebojte že z toho nebudete nic mít určitě ano.Budu tu pro vás dávat jak pečovat o své tělo nabo něco z módy vychytávky ale také můžete čekat kosmetiku,ale také jsem se zamýšlela že bych tu pro vás také nafotila postupné návody lakování nehtů všeelijaké vzory a nebo kdyby jste si vybrali své a nevěděli jak na to není problém a můžete napsat nabo poslat obrázet.Pokud budete chtít tak učinit není problém můj email pro vás bude zveřejněn v menu.Chystám se tu také založit poradnu kde můžete psát své problémy a já se budu snažit na ně odpovědět.také zde naleznete recenzy filmů a knížek.
Doufám že budete můj blog navštěvovat a rádi se sem vracet a také že si odsud něco odnesete nějaké ty tipy nebo trikyMrkající. kikušák